nasze media MGN 07/2024

PAP

dodane 11.08.2011 09:24

Powiedzieli po meczu


Po meczu, w którym piłkarska reprezentacja Polski pokonała w Lubinie Gruzję 1:0 (1:0), powiedzieli:
trener reprezentacji Polski Franciszek Smuda: "Termin, w którym przyszło nam rozgrywać ten mecz, jest niekorzystny dla wielu reprezentacji, bowiem wypada zaraz po zakończeniu przygotowań do sezonu. Gorzej było tylko wtedy, gdy rok temu spotkaliśmy się z Kamerunem, ale dzisiaj Kamerun się nie powtórzył.

Mamy dobry start w nowym sezonie i we wrześniu powinno być już lepiej. Polański spełnił oczekiwania. Po tym całym zamieszaniu wywołanym przez niektóre media grał z presją, ale pokazał, że jest w stanie to unieść. Na pewno brakowało Łukasza Piszczka, o którym trener Borusii Dortmund powiedział, że będzie piłkarzem światowej klasy. Mieliśmy już tą prawą stronę ułożoną, bo Łukasz świetnie rozumie się z Kubą Błaszczykowskim i Robertem Lewandowski, ale, niestety, trudno".

trener reprezentacji Gruzji Temur Kecbaja: "To był dobry mecz dla obu drużyn. Kibice zobaczyli wiele podbramkowych sytuacji, stworzonych także przez nas, ale niestety, nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Kto strzela, ten wygrywa; jestem jednak zadowolony ze swoich piłkarzy. Dali z siebie wszystko, starali się i walczyli do końca, ale bramki zdobyć się nie udało".
« 1 »