nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 30.04.2016 15:00

Powiedz rodzicom

Jestem fanką my little pony. Ostatnio kliknęłam na jakiś filmik, bo myślałam, że będzie fajny. Ale gdy zobaczyłam, jak kucyki w tym filmiku przeklinają, od razu go wyłączyłam. Teraz nie mogę przestać o tym myśleć. Jak uspokoić myśli? Dziewięciolatka

Powiedz o tym rodzicom i odtąd nigdy sama nie szukaj niczego w Internecie. Bo możesz się spotkać z czymś jeszcze bardziej obrzydliwym. Ludzie potrafią być ohydni i wiele dziecięcych zainteresowań niszczą takimi filmikami. Więc gdy zobaczysz link, to poproś kogoś dorosłego lub chociaż starszego, by sprawdził, czy to się nadaje. A teraz staraj się już o tym nie myśleć. Przebacz w sercu głuptasom, które taki filmik wprowadziły. Pomyśl, jacy są niemądrzy i biedni, że wszystko jest dla nich wulgarne i brzydkie. Zachowują się jak Kai z baśni Andersena "Królowa Śniegu". Do oka i serca wpadły mu okruchy diabelskiego lustra i wszystko widział jako brzydkie, ohydne, wstrętne. Sam tak się zaczął zachowywać. Nikogo i niczego nie szanował. Na szczęście to minęło. Kiedyś autorzy tych filmików będą się wstydzili tego, co zrobili. O ile stracą okruchy diabelskiego lustra.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione