nasze media Najnowszy numer 11/2019
dodane 10.02.2016 14:00

Śmiech z zakochanych

W szkole od pierwszej klasy podoba mi się chłopak. Wtedy mówiłam o tym na głos. Teraz nie mogę z nim nawet pogadać, bo od razu wszyscy się śmieją i wołają "Zakochana para..."

Nie podałaś, ile masz lat, w której jesteś klasie. Ale jeśli kiedyś głośno mówiłaś, że ten kolega Ci się podoba, to teraz i tak tego nie rób. Bo ogólne zasady są takie, że to chłopak stara się o koleżankę. Ale im młodsze są nastolatki, tym bardziej klasa się śmieje, to taki etap  rozwoju. Ty mu bez słów, przez spojrzenia i uśmiechy pokazuj, że go lubisz. Chłopcy na ogół się denerwują, gdy inni się z nich śmieją, więc nie narażaj go na śmiech, niech to będzie Wasza tajemnica. Przed Wami wiele lat, jeśli będzie chciał być z Tobą bliżej, to znajdzie sposób, by Ci o tym powiedzieć. Nawet, jeśli się rozejdziecie do różnych szkół, to teraz jest Internet, są komórki i o kontakt bardzo łatwo.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 11.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 6
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione