KAI

dodane 04.06.2012 09:44

Kibic trzeźwy, kibic radosny

- Stwórzmy największy stadion trzeźwych, prawdziwie radosnych kibiców - apeluje przed Euro 2012 bp Tadeusz Bronakowski.

W specjalnym oświadczeniu przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości przyznaje, że wielu ludzi nie wyobraża sobie, że można cieszyć się sportem bez alkoholu.

Bp Bronakowski zwraca uwagę, że gdy człowiek nie potrafi odczuwać radości bez alkoholu, gdy nie może trzeźwo bawić się z innymi, gdy musi wzmacniać swoje emocje piciem, to poważne ostrzeżenie i znak wkraczania na drogę uzależnienia. To szczególne zagrożenie zwłaszcza w grupie młodych, wśród których dramatycznie wzrasta poziom spożywania alkoholu.Przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości apeluje, byśmy pokazali, że jesteśmy narodem ludzi trzeźwych, odpowiedzialnych za siebie, za bliźnich i za Ojczyznę.

Kibic trzeźwy, kibic radosny   Henryk Przondziono/GN

« 1 »

TAGI: EURO 2012

 • SPRAWIEDLIWY
  04.06.2012 17:42
  Ciśnie się tutaj na usta z wielką goryczą i wielkim oburzeniem pytanie:dlaczego rząd PO-PSL
  dopuścił możliwość spożywania piwa(alkoholu)
  na stadionach podczas meczów Euro 2012 ??!!
  Jest to zgoda na rozpijanie kibiców - zwłaszcza
  ludzi młodych!!
 • kik
  05.06.2012 12:17
  EuroGosc to fajny i potrzebny serwis. W terminarzu meczow wkradl sie jednak blad: ostatnie mecze grupowe rozgrywane sa o tej samej godzinie!
  serdecznosci
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.