nasze media Najnowszy numer MGN 03/2019
dodane 24.03.2018 15:00

Snuj marzenia

Na obozie zwróciłam uwagę na świetnego chłopaka. On też na mnie zerkał. Niestety, obojgu nam zabrakło odwagi, by chociaż porozmawiać. Bardzo mi się podobało jego zachowanie w różnych sytuacjach, jego odwaga, przyznawanie się do wiary. Nie mogę o nim zapomnieć, mam nadzieję, że latem się spotkamy. Często płaczę z tęsknoty za nim, bywam smutna. 12-latka

Marzenia są śliczne, tylko nie można wtedy zapominać o radości życia, o obowiązkach, o własnym rozwoju.
Pilnuj więc swoich spraw, ale nie jest niczym złym, jeśli będziesz marzyła o nim, o spotkaniu. Może na kolejnym obozie Tobie przejdzie to zauroczenie, może on nie będzie zainteresowany. Nikt tego nie wie, tylko Bóg.
Nie rób więc z tego afery, miej dobry humor, śmiej się dużo i czekaj, co czas przyniesie. Masz powód do radości, a nie do smutku. Oto sympatyczny kolega zwrócił na Ciebie uwagę, zerkaliście na siebie, bardzo Ci się to podobało. Dziękuj więc za to, ciesz się i cierpliwie czekaj, co się wydarzy z tym kolega, a może z innym.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kkafka
 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 15.02.2019
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10