nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 06.09.2014 10:02

Czy zawsze będą kłótnie?

Otóż ciągle w domu kłócę się z mamą. Ona na mnie krzyczy, a ja jej pyskuję. Później płaczę do późnej nocy. Wiem, że mama też, bo kiedyś ją słyszałam.. Wiem, że nie powinnam, ale nie mogę się powstrzymać. Mama uważa, że co ja bym nie zrobiła, robię to źle. Ciągle się przepraszamy, ale za chwilę znów się kłócimy. Czy tak będzie zawsze? Nastolatka

Prawdopodobnie macie z mamą podobne charaktery, jesteście wybuchowe, ale jak wszyscy tak zwani „cholerycy” szybko się godzicie. Nie, nie będzie zawsze tak źle jak teraz. Pilnuj, by mocno mamę przepraszać. Spokojnie tłumacz, że ciągła krytyka Cię męczy. Mów mamie, jak Ci przykro, gdy ona Cię tak krytykuje. Ty nie krzycz i nie kłóć się, tylko mów o tym, co Ty czujesz. Za kilka lat sytuacja sie poprawi. Za jakiś czas opuścisz rodzinny dom i zapomnisz o kłótniach.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione