nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 10.03.2014 23:00

Marzenia nieśmiałej

Od jakiegoś czasu spotykam chłopaka, którego kiedyś poznałam. Już wtedy zawrócił mi w głowie. Ale jestem bardzo nieśmiała, boję się zagadać, nawet spojrzeć, uśmiechnąć się. Spuszczam głowę, gdy on się zbliża, a potem cierpię. Modlę się, by mnie sobie przypomniał, by Pan Bóg go oświecił. Czuję, że to jest ten jedyny, że tylko on. Nieśmiała maturzystka

Wszystko rozumiem. Ale nie można trwać w nieśmiałości i jednocześnie mocno marzyć, że sytuacja się zmieni. Trzeba działać. Możesz się modlić, by Pan Bóg go oświecił, by sobie o Tobie przypomniał. Ale jednocześnie dodawaj zdanie "nie moja, lecz Twoja wola"  Jeśli tego nie potrafisz, to źle, to jesteś jak dziecko, które wyciąga ręce i chce mieć, bo inaczej histeria. Trzeba zaufać Bożej Opatrzności i prosząc o tego chłopaka jednocześnie ufać, że Pan Bóg wie lepiej. Jest takie mądre zdanie, że Bóg nie ma innych rąk niż nasze.  Dlatego nie można o kimś marzyć i biernie czekać. Uważaj, by nieśmiałość nie była usprawiedliwieniem bierności oraz pretensji, ciągłego niezadowolenia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione