nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 30.07.2010 17:05

Przepowiednie budzące lęk

Boję się, bo na jednej ze stron przeczytałam o tajemnicach fatimskich, że tam podany jest termin końca świata i to już blisko, w 2012 roku. Boję się, że wszyscy umrzemy. Nastolatka

Chwilkę trwało, nim tę stronę przejrzałam. To jest jedna wielka bzdura, podszywająca się pod strony religijne, do których absolutnie nie należy.
Jan Paweł II ujawnił 3 tajemnicę fatimską i tam było o zamachu na jego życie. Poprzedni papieże nie chcieli ludzi straszyć tym, że jeden z nich będzie zaatakowany. Dlatego to ukryli. A Jan Paweł ujawnił, bo to się już stało.
Żaden chrześcijanin nie wierzy i nie powinien wierzyć w przepowiednie, a te o roku 2012 będą coraz mocniejsze. To śmieszne. Ludzie co kilkanaście lat ogłaszają koniec świata. Niektórzy zarabiają na tym pieniądze. Przepowiadanie przyszłości w taki sposób jest zakazane. Bo my jej nie znamy. Pan Jezus kiedyś przyjdzie ponownie, ale NIKT nie wie, kiedy to będzie.
Każdy wierzący człowiek ma żyć w zgodzie z Bogiem i ludźmi i niczego się nie bać. Te przepowiednie wymyślają spryciarze dla zarobienia pieniędzy.Więcej listów:

zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione