nasze media Najnowszy numer MGN 09/2021
dodane 13.03.2011 18:32

Agresja przyjaciela

Mój przyjaciel nagle się ode mnie odsunął. Nie odzywa się do mnie, nie wychodzi, gdy jesteśmy z kolegami. Wagaruje. Był wściekły, gdy się odezwałem. Nie wiem, czy mam go przeprosić. Dawniej przychodził po mnie, spędzaliśmy wiele czasu razem. Teraz skumplowałem się z innymi chłopakami, ale jego lubię. Nastolatek

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Ty chcesz go przepraszać, przecież nie ma za co. Taką sprawę najlepiej załatwić krótko i po męsku. Czyli podejdź i zapytaj, dlaczego tak Cię nie lubi i dlaczego odsunął się od Ciebie. Ty nie masz go przepraszać, tylko zwyczajnie zapytać.
On może nie odpowie, bo może sam nie wie. Jest w nim jakiś bunt, a może tylko wielkie lenistwo, bo niby dlaczego wagaruje Ja Ci nie pomogę, bo przecież nie wezmę Was za ręce i nie każe się
pogodzić. Tylko on może Ci wyjaśnić, co ma do Ciebie. A jeśli nie będzie chciał wyjaśnić, to trudno, nikt go nie zmusi. Dawne czasy nie wrócą, bo zmieniacie się, rośniecie, przybywa Wam lat.
Kiedyś się z nim przyjaźniłeś, ale on teraz nie chce. Coś mu w Tobie nie pasuje, ale ja nie wiem, co. Tylko on może to wyjaśnić. Może Ci czegoś zazdrości? Bo gdy się jest zazdrosnym, to pojawia się agresja.
Dlatego koniecznie wyjaśnij ten problem.
Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione