nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 04.08.2008 22:53

Przesyt seksem

Większość uważa mnie za nienormalną, ale odczuwam przesyt tematyką sekualną. Nie lubię widoku obściskujacych się par, nie mogę już oglądać scen erotycznych w każdym filmie. Nawet w domu wpadam na dużo starszą siostrę... Nastolatka

A ja myślę, że powoli takich osób jak Ty będzie coraz więcej. Przecież można oszaleć w tym świecie, który z seksu i erotyki robi coś najważniejszego na świecie, który ten temat porusza w sposób obsesyjny.
Twoje reakcje są zupełnie w normie. Okazywanie sobie uczuć przez dwie kochajace się osoby powinno być ich zupełnie prywatną i intymną sprawą. No ale już nie jest. Bo kultura masowa od ok 50 lat wmawia nam różne bzdury. Gdybym teraz była nastolatką, to bym chyba zareagowała tak jak Ty.
Współżycie dwojga osób absolutnie nie jest do oglądania ani do pokazywania. W większości filmów sceny łóżkowe są niepotrzebne, dają je na siłę, bo to zwiększa oglądalność, a to jest totalny bezsens.
Nawet koty, podobnie jak niektore inne zwierzęta, załatwiają te sprawy między sobą i bez świadków. O psach, które nie mają zahamowań, ludzie wyrażaja się z pogardą. A przecież sceny łóżkowe w filmach to własnie pieskie zachowanie. Przykre, odziera to całkowicie człowieka z godności. Sami to sobie robimy.
Myślę, że jest już taki przesyt tą tematyką, że powoli pojawi sie coraz więcej przeciwiników. Na świecie coraz więcej młodzieży zakłada obrączki czystości, wstępuje do ruchu czystych serc. Na naszej stronie internetowej można nieraz o tym przeczytać, teraz chyba też...Pamiętam chłopaka, piosenkarza rockowego, który wygrał kiedyś Idola i w programie Kuby Wojewódzkiego, gdy ten powiedział cos wulgarnego, chłopak spojrzał i oświadczył :Nie uznaję seksu przed ślubem" Wojewódzkiego zatkało. Nie
spodziewał sie tego. Pisze do mnie coraz wiecej osób, ktore też obiecują sobie czystość do ślubu, które protestują przeciw agrsywnemu pokazywaniu seksu. Sceny miłosne nie są do podglądania. One są do przeżywania. Osoby, które się kochają, widzą to zupełnie inaczej. Inaczej czują. Polecam Ci, byś weszła w google i wpisała ruch czystych serc. Oni też mają swoją gazetę. Uważam, że w czasach, gdy wszyscy zachowują się zgodnie z modą podawaną w telewizji, potrzeba dużej ilości odważnych i myśląch osób, ktore nie będą tępo powtarzały tych zachowań.
To, że teraz te sprawy Cię nawet brzydzą, nie znaczy, że kiedyś będzie inaczej. Po prostu nie myśl o tym, zajmij się innymi sprawami, bo świat ma co jeszcze do zaoferowana oprócz seksu.
Polcam Ruch Czystych Serc- wpisz w google i znajdź ich stronę.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione