nasze media MGN 07/2024
dodane 31.05.2008 16:14

Ona mi go odbierze...

Mam chłopaka i kocham go. Ale koleżanka chce mi go odebrać. A on lubi z nią rozmawiać, mówi jej komplementy. Jestem bardzo zazdrosna i wściekła na nią. Co robić z tym problemem? 13-latka

Jeśli chłopak teraz tak się zachowuje, to jasno znaczy, że on jest niezaangażowany. Zresztą, to byłoby bardzo dziwne, gdyby w tym wieku chodził na poważnie z dziewczyną! To w zasadzie niemożliwe. Owszem, zdarzają sie wyjątki, ale wtedy nie zachowuja się tak jak on. Pewnie, że ta dziewczyna też działa, ale chłopak zakochany nie dostrzega uroku innych.
Nie daj sie skrzywdzić. Powiedz sobie, że jesteś młoda i szkoda tego wesołego i radosnego czasu na poważne chodzenie z chłopakiem. Po co być dorosłą, jeśli na to będzie czas przez całe życie.
Wyrzuć zazdrość z serca. Chłopak nie jest rzeczą, więc nie można go "odebrać". To on sam decyduje, że chce rozmwiać z innymi, innym mówić komplementy. Ty też staraj się mieć dużo kolegów i koleżanek. Dobrze jest dorastać w dużej grupie, bo wtedy bywa wesoło, wciąż trochę "iskrzy", ktoś
się w kimś lekko zakochuje, ale uczucia nastolatków szybko mijają, są jak prawdziwe iskry- mocne i krótkie. Na poważne płomienie dopiero przyjdzie czas, teraz są inne atrakcje.
Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..