nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 16.08.2007 12:24

Dobra iskra

Pierwszy raz jestem zakochana. I bardzo szczęśliwa. Znalazłam miłość i przyjaźń. Chę iść w dobrym kierunku, by namiętność nie przewyższyła uczucia. Mamy swoje zasady, potrzebujemy umocnienia. 17- latka

Dedykuję Wam słowa Benedykta XVI z encykliki o miłości
"Miłość nie jest tylko uczuciem, bo uczucia przychodzą i odchodzą. Są iskrą. Miłość zmienia się z biegiem życia. Kochamy w Bogu z i Bogiem. Miłość Boga i bliźniego są jednym przykazaniem"
Myślę, że te słowa mogą być dla Was wskazówką i pomocą. Bo zakochanie to cudowny czas! Z tej wielkiej radości ma się ochotę śpiewać i tańczyć. Miłość uskrzydla. Jeśli Wasza iskra ma zapalić dobry ogień, rozpalić dobre ognisko, to sami wyczujecie, czy wciąż miłość Boga i Wasza to jedno. Każde dotknięcie, przytulenie może być czystym i pięknym wyrazem miłości, a może być czymś zupełnie innym, brudnym, czym wciąż faszerują nas w filmach.
"Niech Bóg zawsze będzie z Wami, szczęście stwórzcie sobie sami" -to stare życzenia. Jeśli nie odrzucicie Boga i Jego przykazań, będzie Wam łatwiej, a nie ciężej, zbudujecie fundamenty pod mocne i trwałe uczucie, które wraz z Wami będzie dorastać i zmieniać się.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..