nasze media Najnowszy numer MGN 03/2020

PAP

dodane 15.01.2020 14:20

Kalendarz imprez sportowych w 2020 roku

Zobacz, co będzie działo się w wybranych dyscyplinach sportowych w naszym kraju i na świecie.

P I Ł K A  R Ę C Z N A

 9-26.01 ME mężczyzn (Szwecja, Austria, Norwegia)
 9-10.05 Turniej finałowy Ligi Mistrzyń (Budapeszt/Węgry)
   10.05 Finał Pucharu Polski mężczyzn
   16.05 Finał Pucharu Polski kobiet  
30-31.05 Turniej finałowy Ligi Mistrzów (Kolonia/Niemcy)
 4-20.12 ME kobiet (Norwegia, Dania)


P Ł Y W A N I E

29.02-1.03 GP Polski (Kozienice)
  14-15.03 GP Polski (Warszawa)
  28-29.03 GP Polski (Ostrowiec Świętokrzyski)
  25-26.04 GP Polski (Lublin)
  11-24.05 ME (Budapeszt/Węgry)
  20-24.05 MP (miejsce do ustalenia)
   8-12.07 ME juniorów (Aberdeen/W.Brytania)
  24-25.10 GP Polski (Oświęcim)
    7-8.11 GP Polski (Łódź)
  21-22.11 GP Polski (Poznań)
  16-20.12 MP na krótkim basenie (Olsztyn)


P O D N O S Z E N I E  C I Ę Ż A R Ó W

4-12.04 ME (Moskwa/Rosja)


R A J D Y  S A M O C H O D O W E

         MP
17–19.04 Rajd Świdnicki-Krause
 8–10.05 Rajd Nadwiślański
  5–6.06 Rajd Żemaitija (Litwa)
26–28.06 Rajd Polski
  6–8.08 Rajd Rzeszowski
10–12.09 Rajd Śląska
16–18.10 Rajd Dolnośląski (do potwierdzenia)

           MŚ
  23-26.01 Rajd Monte Carlo  
  13-16.02 Rajd Szwecji  
  12-15.03 Rajd Meksyku  
  23-26.04 Rajd Argentyny     
  21-24.05 Rajd Portugalii    
    4-7.06 Rajd Sardynii (Włochy)
  16-19.07 Rajd Safari   
    6-9.08 Rajd Finlandii     
    3-6.09 Rajd Nowej Zelandii     
  24-27.09 Rajd Turcji   
  15-18.10 Rajd Niemiec  
29.10-1.11 Rajd Wielkiej Brytanii  
  19-22.11 Rajd Japonii

         ME
26-28.03 Rajd Azorów
  7-9.05 Rajd Wysp Kanaryjskich
29-31.05 Rajd Lipawy (do potwierdzenia)
26-28.06 Rajd Polski
24-26.07 Rajd di Roma Capitale
28-30.08 Rajd Barum
 9-11.10 Rajd Cypru
  6-8.11 Rajd Węgier


R U G B Y

      Rugby Europe Trophy
29.02 Holandia - Polska
18.04 Litwa - Polska
25.04 Polska - Ukraina


S A N E C Z K A R S T W O

tory naturalne

  21-23.02 ME (Moskwa/Rosja)
31.01-2.02 MŚJ (St. Sebastian/Austria)
 
         PŚ
 9-12.01 Passeiertal/Włochy
17-19.01 Vatra Dornei/Rumunia
24-26.01 Deutschnofen/Włochy
  7-9.02 Zelezniki/Słowenia
13-15.02 Umhausen/Austria
 
tory lodowe

  18-19.01 ME i PŚ (Lillehammer/Norwegia)
31.01-2.02 MEJ (Winterberg/Niemcy)
  15-16.02 MŚ (Soczi/Rosja)
  21-22.02 MŚJ (Oberhof/Niemcy)
 
           PŚ
    4-5.01 Obdach-Winterleiten/Austria
  11-12.01 Altenberg/Niemcy
  25-26.01 Sigulda/Łotwa
    1-2.02 Oberhof/Niemcy
  22-23.02 Winterberg/Niemcy
29.02-1.03 Koenigssee/Niemcy


S I A T K Ó W K A

 5-10.01 Europejski turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Tokio (Berlin/Niemcy)
 7-12.01 Kontynentalny turniej kw. do igrzysk olimpijskich w Tokio z udziałem Polek (Apeldoorn/Holandia)
19-21.05 Liga Narodów kobiet
26-28.05 Liga Narodów kobiet
  2-4.06 Liga Narodów kobiet
 9-11.06 Liga Narodów kobiet
16-18.06 Liga Narodów kobiet

22-24.05 Liga Narodów mężczyzn (Kraków)
29-31.05 Liga Narodów mężczyzn   5-7.06 Liga Narodów mężczyzn (Łódź)
12-14.06 Liga Narodów mężczyzn
19-21.06 Liga Narodów mężczyzn

  1-5.07 Turnieje finałowe Ligi Narodów mężczyzn (Turyn/Włochy) i kobiet


S I A T K Ó W K A   P L A Ż O W A

           World Tour
   9-13.03 Dauha/Katar
  25-29.03 Cancun/Meksyk
  15-19.04 Singapur
  22-26.04 Yangzhou/Chiny
29.04-3.05 Siming/Chiny
   6-10.05 Itapema/Brazylia
  20-24.05 Ostrawa/Czechy
  27-31.05 Warszawa
    3-7.06 Moskwa/Rosja
  10-14.06 Rzym/Włochy
   7-12.07 Gstaad/Szwajcaria
  15-19.07 Espinho/Portugalia
  12-16.08 Wiedeń/Austria
  19-23.08 Hamburg/Niemcy

  22-28.06 Puchar Kontynentalny (Eindhoven/Holandia)


S N O W B O A R D

      PŚ
 5.01 gigant równoległy (Lackenhof/Austria)
 6.01 drużynowy gigant równoległy (Lackenhof/Austria)
11.01 gigant równoległy (Scuol/Szwajcaria)
14.01 slalom równoległy (Bad Gastein/Austria)
15.01 drużynowy slalom równoległy (Bad Gastein/Austria)
17.01 slopestyle (Laax/Szwajcaria)
18.01 halfpipe (Laax/Szwajcaria)
18.01 gigant równoległy (Rogla/Słowenia)
23.01 slopestyle (Seiser Alm/Włochy)
25.01 snowcross (Big White/Kanada)
25.01 slalom równoległy (Piancavallo/Włochy)
26.01 drużynowy slalom równoległy (Piancavallo/Włochy)
26.01 drużynowy snowcross (Big White/Kanada)
31.01 halfpipe (Mammoth Mountain/USA)
 1.02 slopestyle (Mammoth Mountain/USA)
 1.02 snowcross (Feldberg/Niemcy)
 2.02 drużynowy snowcross (Feldberg/Niemcy)
14.02 halfpipe (Calgary/Kanada)
16.02 slopestyle (Calgary/Kanada)
22.02 gigant równoległy (Pjongczang/Korea Płd.)
29.02 gigant równoległy (Blue Mountain/Kanada)
 1.03 gigant równoległy (Blue Mountain/Kanada)
 7.03 snowcross (Sierra Nevada/Hiszpania)
14.03 slalom równoległy (Winterberg/Niemcy)
15.03 drużynowy slalom równoległy (Winterberg/Niemcy)
16.03 snowcross (Veysonnaz/Szwajcaria)
21.03 slopestyle (Szpindlerowy Młyn/Czechy)


                           
S T R Z E L E C T W O

24.02-2.03 ME w strzelaniu pneumatycznym (Wrocław)
   6-13.03 PŚ - rzutki (Nikozja/Cypr)
  17-25.03 PŚ – karabin, pistolet, rzutki (New Delhi/Indie)
  17-26.04 PŚ - karabin, pistolet, rzutki (Tokio/Japonia)
  10-19.05 ME – rzutki (Chateauroux/Francja)
  18-27.05 Zawody międzynarodowe – Europejski Turniej Kwalifikacyjny do IO Tokio 2020
           – karabin, pistolet (Pilzno/Czechy)
    4-8.06 PŚ – karabin, pistolet (Monachium/Niemcy)
  19-21.06 MP kobiet i mężczyzn – karabin, pistolet (Wrocław)
22.06-3.07 PŚ - karabin, pistolet, rzutki (Baku/Azerbejdżan)
  26-29.06 MEJ – karabin, pistolet (Osijek/Chorwacja)
    2-5.07 MPJ i młodzieżowe MP - rzutki (Bydgoszcz)
  12-18.07 MŚJ ISSF - karabin, pistolet, rzutki (Suhl/Niemcy)
  24-27.09 MP kobiet i mężczyzn – rzutki (Poznań)
  24-27.09 MPJ i młodzieżowe MP – karabin, pistolet (Bydgoszcz)


S U M O

22.03 MP seniorów i seniorek (Krotoszyn)
19.04 ME seniorów i seniorek (Baku/Azerbejdżan)
 6.09 MŚ seniorów i seniorek (Krotoszyn)


S Z A C H Y

  10-26.01 Turniej arcymistrzowski Tata Steel Chess (Wijk Aan Zee/Holandia)
15.03-5.04 Turniej pretendentów (Jekaterynburg/Rosja)
  17-30.05 Indywidualne ME Open (Słowenia)
   1-14.06 Indywidualne ME kobiet (Mamaja/Rumunia)
   1-15.08 Olimpiada Szachowa (Moskwa/Rosja)
  11-16.09 Akademickie MŚ (Bydgoszcz)
  22-26.10 Indywidualne ME kobiet w szachach szybkich i błyskawicznych (Kijów/Ukraina)
    3-6.12 Indywidualne ME Open w szachach szybkich i błyskawicznych (Katowice)

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

  • 1
    kawa
  • 2
    maryniakopec
    ostatnia aktywność: 07.01.2020
    łączna liczba komentarzy: 36
  • 3
    gr3
  • 4
    wojas004
    ostatnia aktywność: 15.09.2019
    łączna liczba komentarzy: 113
  • 5
    minialo
    ostatnia aktywność: 21.11.2019
    łączna liczba komentarzy: 17