nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020

ps

dodane 25.01.2019 09:31

Franciszek o Krakowie

„W Krakowie niektórzy pytali mnie, czy zamierzam być w Panamie”.

Na tę chwilę czekali wszyscy młodzi, którzy dotarli do Panamy na Światowe Dni Młodzieży. Otwarcie ŚDM z papieżem Franciszkiem. W czwartek na Campo Santa Maria La Antigua na nabrzeżu Cinta Costera zebrało się ćwierć miliona pielgrzymów ze 156 krajów. Zrobiło się kolorowo od flag (jak na zdjęciu).

– W Krakowie niektórzy pytali mnie, czy zamierzam być w Panamie, a ja odpowiedziałem im: „Nie wiem, ale Piotr na pewno tam będzie”. Dzisiaj mówię wam z radością: Piotr jest z wami, aby świętować i odnowić wiarę i nadzieję – usłyszeli słowa Franciszka.

Przeczytaj również:
Przyjaciele Ojca Świętego

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione