nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 23.02.2018 15:00

Kiedy to minęło?

„Bądź tak miła i nie opowiadaj wszystkim dziewczynom o moim eksperymencie. Ostrzegam, bo inaczej przypomną ci się dawne lata.” Siostra uśmiechnęła się pod nosem na wspomnienie ich bójek, kłótni, skarżenia, jej płaczu, jego kłamstw i manipulacji.

Piątek, 23 lutego, 2018

Hau, Przyjaciele!

„Kuba, obserwuję cię od Środy Popielcowej i mam wrażenie, że bardzo ograniczyłeś siedzenie przed kompem. Sorry, że się wtrącam, ale chcę wiedzieć i może spróbuję naśladować?”- Paulina czuła, że trochę przesadza, wchodząc w tak osobiste sprawy, ale kto nie ryzykuje, ten się nie dowie, nie przeżyje czegoś wartościowego. „Fakt, wtrącasz się, wiesz, że tego nie lubię, ale masz rację, siedzę tylko przy tym, co konieczne. Znalazłem taką radę, by nie tyle pracować nad swoimi wadami, ale maksymalnie słuchać Boga przez te 40 dni. Więc gdy mnie widzisz przed monitorem, to jestem na stronach niezwiązanych z nauką, tylko z religią. Ale nie mam ochoty zwierzać się teraz jak nastolatka, wybacz, jestem facetem, nie lubię w kółko analizować każdej sprawy”. Na znak zakończenia rozmowy Kuba zakręcił się na swoim krześle. Paulina westchnęła, bo właśnie chciała to z nim przemyśleć, przegadać. Trudno, są jeszcze koleżanki i przyjaciółki. Już wyjęła telefon, by wystukać SMS-a do Jadzi, gdy brat krzyknął: „Bądź tak miła i nie opowiadaj wszystkim dziewczynom o moim eksperymencie. Ostrzegam, bo inaczej przypomną ci się dawne lata.” Siostra uśmiechnęła się pod nosem na wspomnienie ich bójek, kłótni, skarżenia, jej płaczu, jego kłamstw i manipulacji. „Kiedy to się skończyło?” –szepnęła sama do siebie. A ja jestem pewna, że skończyło się, gdy ja pojawiłam się w rodzinie i zajęłam się obojgiem w czasie, gdy rodzice byli w pracy. Cześć, Astra

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione