nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019

gasz

dodane 25.04.2016 17:53

Akademia Liderów. Zgłoś się!

Już po raz drugi Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza do wyjątkowej Akademii.

Kto może się zgłosić?

- Osoby między 16 a 20 rokiem zycia

- Każdy, kto ma zapał do działania, głowę pełną pomysłów i przekonanie, że to od niego zależy, jaki będzie świat dookoła.

Po co Akademia?

- By wzmacniać wśród młodzieży przekonanie, że to od nich zależy przyszłość.

- By nauczyć odpowiedzialności, przywództwa, budowania wizji, skupiania wokół niej innych ludzi i działalność na rzecz innych.

Autorzy 60 najciekawszych projektów wyjadą na bezpłatne warsztaty, gdzie dowiedzą się jak swój pomysł wcielić w życie, a potem zrealizują go w swojej okolicy.

Przez kilka dni w ramach Szkoły Letniej wspólnie z tutorami wezmą udział w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami i z podstaw teorii wiedzy obywatelskiej.

Projekt jest dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra.

Zgłoszenia można przesyłać do 8 maja.

Szczegóły:

https://www.mikolaj.org.pl/Akademia

W ramach Akademii, Krystian na przykład wydał publikację „Klementowice-moja mała ojczyzna”, Wiktoria z Słupcy zaangażowała swoich kolegów do poprowadzenia zajęć i korepetycji dla innych uczniów ze szkoły, a Sandra i Zosia z Opola pomagają seniorom w ramach klubu wolontariuszy.

O pierwszej edycji Akademii Liderów:

https://www.youtube.com/watch?v=S2I00RXP_nk

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione