nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 26.02.2016 17:00

Pomalować się?

Nigdy się nie malowałam, bo po prostu nie czułam takiej potrzeby, ale widzę, że wokół mnie już praktycznie nie ma takich dziewczyn. Wszędzie podkłady, tusze, wszystko, co tylko można nałożyć na twarz. Czy powinnam więc zacząć i od czego zacząć? Licealistka (1 klasa)

Nie jest ważne, że wszystkie się malują. Jeśli nie chcesz, to po prostu bądź sobą, ze śmiechem ogłaszaj, że cenisz naturalne piękno.  Stara prawda polega na tym, że im młodsze, tym większy makijaż, w którym niekiedy dziewczyny wyglądają śmiesznie lub wulgarnie. Często studentki wyglądają młodziej niż licealistki. To Twoja decyzja, czy będziesz się delikatnie malowała. Wiele zależy do tego, jaki masz typ urody, jaką cerę i oprawę oczu. Najlepiej o tym porozmawiać z mądrą koleżanką lub kuzynką, siostrą bądź mamą. Na ogół zaczyna się od malowania rzęs i to delikatnie. Do tego błyszczyk na usta i od święta podkład i puder. No i dbałość o paznokcie, które nie muszą być malowane, ale powinny być zadbane.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione