nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 02.10.2015 20:00

Nowe konto, nowe zasady

Przeczytałam Pani uwagi, przemyślałam wszystko i uznałam, że założę nowe konto, bez zdjęć, bez komentarzy, tylko do spraw szkolnych czy szybkiego komunikowania się Czy to dobry pomysł? Nastolatka

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Bo rozumiem, że współcześnie jednak konto trzeba mieć, jest potrzebne. Udowodniłaś sobie i innym, że masz masę znajomych, liczne kontakty, ale ten czas szału minął, jesteś dojrzalsza, już wiesz, że takie znajomości są tylko wirtualne i nie bardzo sprawdzają się w życiu, niczemu w zasadzie nie służą. Dlatego zakładaj nowe bez zdjęć, bez komentarzy. Takie praktyczne, do spraw szkoły i szybkiej komunikacji z bliskimi.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione