nasze media Najnowszy numer MGN 02/2021

Gabriela Szulik

dodane 27.08.2015 09:46

Mały Gość wrócił z wakacji

Wakacje jeszcze trwają a „Mały Gość” wrześniowy już jest i od pierwszej strony zachęca do… czytania a właściwe do słuchania.

Bo we wrześniowym numerze „Małego Gościa” jest płyta, audiobook z lekturą Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy”. Teraz siódmych klas już nie ma, i „Szatan” jest obowiązkowy do czytania w szóstej klasie. Nie wszyscy potrafią przebrnąć przez początkowe strony napisane piękną polszczyzną, by dotrzeć do niesamowitych, ponadczasowych przygód Adasia Cisowskiego, mądrego i logicznie myślącego chłopca mającego żyłkę detektywa.

Dlatego aby pomóc tym „nie wszystkim” dołączyliśmy do „Małego Gościa” lekturę do słuchania. Jednak – jak podkreślają osoby przepytywane w naszej małogościowej sondzie, na przykład pan Andrzej Blikle, profesor matematyki znany przede wszystkim z przepysznych ciast i ciasteczek, czy generał Roman Polko – nic nie zastąpi prawdziwej książki. Jestem pewna, że wielu z Was pod takim zdaniem dołączyłaby swoje „Lubię to”.

Tyle niech na zachętę wystarczy, resztę sprawdźcie sami. Bo przecież „Mały Gość” nie jest do opowiadania tylko do czytania smiley
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

  • 2
    Mikotka
    ostatnia aktywność: 03.04.2020
    łączna liczba komentarzy: 44
  • 3
    Nacixxx
    ostatnia aktywność: 28.01.2020
    łączna liczba komentarzy: 7
  • 4
    kociaczek
  • 5
    aniela_b

Najwyżej docenione