nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 20.08.2015 23:00

Konflikt z bratem

Mam problem z bratem. Wczoraj sobie założyłam konto na GG. Mój brat znowu to odkrył! On nie ma prawa wtrącać się w nie swoje sprawy! Mam tego dość. Powoli przestaję mu ufać. On myśli, że najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie mi tableta. Ja nie jestem uzależniona. 12-latka

Brat może trochę martwi się o Ciebie, pewnie mu się wydaje, że nie poradzisz sobie z problemami, które mogą się pojawić. Moim zdaniem brat może o założeniu konta powiedzieć rodzicom, ważne, by na to konto nie wchodził. Jeśli zakładasz konto za zgodą i wiedzą rodziców, to przecież jego informacja nie ma znaczenia. Najlepszy sposób rozwiązania tego problemu to nie kłótnie, tylko dogadanie się. Ja bym na Twoim miejscu ciągle go o różne komputerowe sprawy pytała, wyrażałabym podziw, że jest taki zdolny w tej dziedzinie. Może wtedy uzna, że jesteś odpowiednio dojrzała, gdy będziesz go ceniła? Z własnym bratem warto się zaprzyjaźnić, spróbuj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione