nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020

Gabriela Szulik

dodane 26.06.2014 21:27

Lato z książką

W Rabce nazywanej miastem dzieci zorganizowano letni festiwal książki - ciekawą i ambitną rozrywkę nie tylko dla dzieci.

W Rabce nazywanej miastem dzieci powstał pomysł zorganizowania letniego festiwalu książki. W dniach 10-13 lipca 2014 odbywać się będzie w Rabce impreza zwana „Lato z książką”.

To propozycja ciekawej a jednocześnie ambitnej rozrywki dla dzieci i ich opiekunów.

Będą spotkania z pisarzami znanymi dzieciom, m.in z Martinem Widmarkiem, autorem serii o biurze detektywistycznym Lassego i Mai, Wojciechem Widłakiem, twórcą Pana Kuleczki, Barbarą Gawryluk, pisarką, tłumaczką i dziennikarką oraz z Joanną Olech, ilustratorką, autorką „Dynastii Miziołków” i przygód smoka Pompona.

Na najmłodszych czekają też plenery malarskie, warsztaty lalkarskie i animacji filmowej, literackie gry terenowe a także wyprawa w góry śladami miejscowych legend.

Będą też wystawy, kiermasz książek a wieczorem „Czytanie na dobranoc”.

Rodzice i opiekunowie będą mieli okazję nauczyć się co i w jaki sposób czytać z dziećmi, i jak wykorzystać najnowsze technologie do wspólnego rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Dokładny program Festiwalu znajduje się na stronie internetowej www.rabkafestival.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione