nasze media Najnowszy numer MGN 02/2020
dodane 10.11.2013 16:30

Jak okazac uczucie?

Poznaliśmy się na oazowym wyjeździe. Od razu poczułem ,ze to wyjątkowa dziewczyna, że takiej od zawsze szukałem. Spędzaliśmy razem wiele czasu- rozmowy, spacery, wspólne działania. Teraz dzieli nas odległość. Tak bardzo chcę, by nasze uczucie przetrwało. Jednak niczego sobie nie wyznaliśmy, nie obiecaliśmy, bo to zbyt poważne sprawy, a oboje nie chcemy rzucać słów na wiatr. Zostawiamy wszystko Bogu, niech nas prowadzi. Jak jej okazywać uczucie, bo nie chce pisać banalnych słów, a wiem, że dziewczyny są wrażliwe. 16-latek

Gratuluję pięknego uczucia i wielkiej mądrości. Dbajcie o Waszą przyjaźń. Teraz najważniejszy jest kontakt mailowy. Niech listy będą pełne troski i radości. Pokazuj jako chłopak, że jesteś silny psychicznie, odpowiedzialny, że patrzysz odważnie w przyszłość i cieszysz się teraźniejszością. Niech dziewczyna czuje, że pamiętasz o jej sprawach, że piszesz też komplementy. Módl się o dobrą dziewczynę, ale powiedz, że to ma być Boży wybór. I jeśli Pan Bóg chce, byście byli razem, to jesteście gotowi przetrwać niedogodności odległości. Teraz rozwijajcie przyjaźń listownie, a kiedyś możecie wybrać jedno miasto studiów i wtedy przekonacie się, czy chcecie razem iść przez życie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17