nasze media Najnowszy numer MGN 02/2020
dodane 17.10.2013 20:38

Jak znieść porażkę?

Bardzo spodobała mi się koleżanka z klasy. Wydawało mi się, że i ona się mi przygląda i uśmiecha się. Zebrałem się na odwagę, zaczepiłem jej koleżanki, pytałem o moje szanse. One szeptały, zerkały, znowu uśmiechy, tajemnice. W końcu zapytałam przez Internet o chodzenie. Odmówiła. Załamało mnie to. Nie wiem, jak ja pójdę do szkoły, jak na nią spojrzę. Gimnazjalista

Porażki należą do życia. Dojrzały chłopak powinien być silny psychicznie. A jesteś bardzo niedojrzały, bo załatwiałeś tak ważne sprawy przez Internet. Nigdy tego nie rób w ten sposób. O tym się mówi w oczy! Poza tym w całej tej sprawie za dużo osób było zamieszanych. Takie pytanie koleżanek jest bardzo dziecinne. Głowa do góry. Nie pisz nigdzie o Twoim złamanym sercu. Podejdź do tego religijnie, że widocznie ta dziewczyna w tej chwili nie jest Ci pisana. Nie pokazuj, że Ci smutno, bo dziewczyny uciekają od chłopaków słabych psychicznie. Mało tego, powiedz jej, że szanujesz jej decyzję. Nic więcej. To troszkę ukłuje jej ambicję. Przychodź do szkoły uśmiechnięty, odzywaj się do niej normalnie. Nie załamuj się. Każdy człowiek zna takie niepowodzenia. Jest to bardzo przykre, ale da się przeżyć. Bądź silny. Zajmij się czymś, spędzaj czas z kolegami.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019