nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 01.02.2012 22:15

Pytanie o chodzenie

Kolega napisał mi SMS-a, że mnie kocha i czy chce z nim być . Nic mu nie odpisałam . Teraz rozmawia ze mną normalnie, ale od czasu do czasu pyta, czy go kocham i takie tam . A ja nie wiem , poza tym podoba mi się też inny chłopak. Poza tym czuję się za mała, za młoda. Muszę mu jednak coś odpowiedzieć, bo lubię go, ale jako kolegę. 12-latka

Proponuję, byś szczerze mówiła, że jeszcze nikogo nie kochasz, że lubisz wielu kolegów, ale Twoje serce nie dokonało jeszcze wyboru. Wyznania kolegi są raczej dziecinne. Chłopcy starsi od niego już tak szybko nie wyznają uczuć. Za kilka lat to on się będzie wstydził, że tak lekko wyznawał, że kocha. To jest piękne, ale jeszcze dziecięce uczucie.
Nie mów zbyt szybko, że kochasz. To słowo wiele znaczy, lepiej go nie nadużywać, bo traci wówczas na znaczeniu. Ciesz się, że masz 12 lat, że masz dobrych kolegów, że Cię lubią. Ale poproś, by to tematu zakochania wrócić kilka lat, bo teraz lepiej zająć się przyjaźnią, żartami, dyskusjami, rozmowami, różnymi pasjami. Nawiasem mówiąc to pytania o miłość nie zadaje się przez SMS-a.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10