nasze media Mały Gość 04/2024

dziennik.pl/g

dodane 29.04.2007 14:49

Krzynówek w formie

Polski piłkarz, Jacek Krzynówek, zdobył bramkę dla swojej drużyny Vfl Wolfsburg w meczu z FC Norymbergą. Nasz zawodnik popisał się celnym strzałem w 18. minucie spotkania. Był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku.

Krzynówek strzelił gola w 18. minucie i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Polak dostał piękne 40-metrowe podanie od Marcelinho i celnym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali. Kibice Wilków z prowadzenia cieszyli się tylko pięć minut. Norymberga wyrównała na 1:1 po uderzeniu Wolfa. Do końca spotkania wynik się już nie zmienił.

Nasz zawodnik próbował zdobyć kolejne bramki, ale nie miał wystarczająco dużo szczęścia. Często atakował i trener widząc jego zmęczenie zdjął go z boiska w 79. minucie. To trzecia bramka Krzynówka w obecnym sezonie w Bundeslidze.