jad

dodane 13.06.2012 19:46

Dania Portugalia: Cios za cios

Ronaldo i spółka wygrali 2:3, ale Duńczycy walczyli z nimi jak równy z równym

Pepe trafił do bramki Duńczyków w 24 minucie. Mecz jest szybki. Żadna z drużyn nie chce przegrać, ale Portugalskie ataki są dużo bardziej widoczne i widowiskowe. W końcu spod opieki obrońców udało się uwolnić Pepe. Dostał on fantastyczne podanie w pole karne i trafił.

Kilka dobrych sytuacji stworzył sobie również z akcji Christiano Ronaldo. Strzelał 2 razy z rzutu wolnego. Nie udało mu się jednak podwyższyć wyniku.

Wreszcie po podaniu po ziemi z prawej strony pola karnego Postidze udało się wykorzystać sytuację i strzelić w 36 minucie tak, że bramkarz duński musiał znów wyjmować piłkę z siatki.

Drugi gol jakby obudził nieco stremowanych Duńczyków. W 41 minucie Bendtner wykorzystał swoją szansę i strzałem główką umieścił piłkę w bramce rywali. Po czterdziestu minutach Bendtner trafił po raz kolejny. Udało mu się zgubić obrońców. Gdy nadbiegli, było już za późno. Skazywani na klęskę w tym meczu Duńczycy podnieśli się i doprowadzili do rezultatu 2:2.

Pod koniec drugiej połowy na boisko wszedł Varela. Dobra to była zmiana, bo Portugalczyk po trzech minutach już mógł dopisać gola do swojego konta. Podwyższył rezultat na 2:3.

Do regulaminowego czasu sędzia doliczył cztery minuty. Wystarczyło to niefortunnemu gwiazdorowi Ronaldo, by zarobić żółtą kartkę. Mecz skończył się zwycięstwem Portugalii 2:3. Duńczykom należą się brawa za nieustępliwość i serce do walki.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.