nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 25.09.2007 15:16

Kara Boska?

Często wydaje mi się, że moi rodzice kłócą się przeze mnie, że to kary za moje grzechy. Czy to możliwe? Martwię się, ze mało sie za nich modlę- czasami różaniec, czasami coś innego. Co najlepiej wybrać? Zmartwiona

Kłótnie rodziców nie są karą Boga za grzechy ich dziecka. Pan Bóg chce samego dobra, wszelkie zło na świecie to decyzje ludzi i konsekwencje tych decyzji.
Dostaję tyle listów od pokłóconych koleżanek. Dziewczyny zadają sobie tyle ran psychicznych. A małżeństwo to dwie osoby żyjące o wiele bliżej niż przyjaciółki. Nie jest łatwo żyć we dwoje. Czasami kłótnie lepiej pozwalają zacząć wszystko od nowa niż przemilczanie nieporozumień.

Wybierz jedną modlitwę. Ponieważ Matka Boża we wszystkich objawieniach prosiła, by modlić się różaniec, który podtrzymuje świat, więc wybierz tę modlitwę.
To modlitwa maryjna, w której Matka Boża bierze nas za rękę i prowadzi do Pana Jezusa. Módl się spokojnie i z wiarą jedną dziesiątkę. Tylko nie powtarzaj bezmyślnie, lecz myśl za każdym razem, w której jesteś tajemnicy i co to może dla Ciebie znaczyć.
Świetna z Ciebie dziewczyna, ale pamiętaj, że Pan Bóg jest przede wszystkim miłosierny i dobry, dlatego nigdy nie mógłby w ten sposób karać dziecka!!!!!!!
Więcej listów:

zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione