nasze media MGN 05/2024
dodane 23.02.2007 21:07

Czekanie na miłość

Szukam prawdziwej miłości. Chodzę na różne imprezy, ale nie mogę trafić na tego jedynego. Wielu chłopaków mnie podrywa, bierze numery itd, jednak to nie jest to. Żaden z nich nie jest tym, na którego czekam. Jak długo czekać? Niecierpliwa

Dokładnie rozumiem, o co chodzi i jaka jest Twoja sytuacja. Świetnie, że mimo powodzenia, nie dajesz się zaślepić i czekasz na wartościowego chłopaka. Narazie będzie z tym dosyć ciężko. Tłumaczę, dlaczego.
Ci napaleni podrywacze nie szukają wcale miłości, tylko są bardzo ciekawi, jak to jest być z dziewczyną i jeszcze bardziej ciekwi ich dziewczęce ciało. Oni są biedni, gdyż wszystkie gazety, filmy, reklamy robią z pięknych dziewczyn przedmioty, które służą tylko temu, aby było przyjemnie.

Rozumiem, że czekasz na prawdziwe uczucie. Moim zdaniem warto! To czekanie można porównać z drogą do dalekiej , ale niezwykłej restauracji. Po drodze są obskurne bary z zepsutymi hot-dogami. Wiele osób nie chce iść dalej, wystarczy im byle co. W brzydkich warunkach, w pośpiechu zjadają za tanie pieniądze ten nadpsuty towar i dziwią się, że reklamuje się jedzenie jako coś wspaniałego. A to nie jest dobre i potem źle się czują. Ostatnio niezbyt dużo młodych ludzi idzie powoli i uparcie do tej
niezwykłej i uroczej restausracji, gdzie serwują dania delikatne, pyszne, dodające siły i zdrowia.

Jesteśmy głodni miłości! Od małego! Ale jako 12 latka już wiesz, że nie każde jedzenie jest zdrowe i dobre, nie każde Ci służy. Dlatego głodu miłości też nie warto zastępować byle jaką podróbą!

Zapewniam Cię, że warto czekać! Ten przeznaczony Ci chłopak już żyje i oboje nie wiecie, że
jesteście sobie przeznaczeni. Jeśli masz z nim przeżyć piękne chwile, to raczej on teraz nie biega po imprezach i nie podrywa dziewczyn. On może być zajęty sportem, on może mieć jakieś hobby, które go pochłania, on jeszcze woli spędzać czas z kolegami.

Moje rady:
1. Lekceważ głupawych podrywaczy. Nie daj sie zwieść, miej swoją godność, zmuszaj ich do szacunku. Pokaż, że można chodzić na imprezy, ale nie być łatwą dziewczyną, zachwyconą każdą zaczepką. Ustal ostre granice i zasady.
2. Pomyśl, gdzie się w przyszłym roku zapisać, gdzie można poznać wartościowych chłopaków. Np lekcje gry na gitarze. Dobre będą różne sporty, jeśli coś lubisz, masz jakieś zdolności, pomyśl o tym.
3. Przyjrzyj się uważnie zwyczajnym kolegom. Tym, którzy nie podrywają, są zajęci komputerami, sportem, nauką, rowerami. Wielu z nich wyda Ci się dziecinnych. Bo teraz Wy- dziewczyny- jesteście jakby 2, 3 lata do przodu w stosunku do chłopaków. Jak bardzo się jednak zdziwicie, gdy w wieku 16,
18 lat oni nagle zupełnie się zmienią. Z chłopaków staną się mężczyznami. Im jest teraz często bardzo głupio, bo są mniejsi, szczupli, dziecinni, a koleżanki wyrośnięte i kobiece. Ale nie powinnyście nimi gardzić z tego powodu.
4. Miej dużo kolegów. Pokaż, że można w klasie i poza klasą rozmawiać z chłopakami i nie będzie to tanie podrywanie, tylko normalne koleżeństwo. Może na wiosnę uda sie stowrzyć paczkę jeżdżącą na rowerach, grającą w piłkę, wracającą razem ze szkoły. Jeśli jesteś atrakcyjna, przyciągasz
jakoś chłopaków, to Ty możesz zmienić zwyczaje w Twojej klasie, wciągnąć do koleżeństwa normalnych chłopaków i dziewczyny, a nie tylko grupkę imprezowiczów.
Nie zapominaj, że o dobrego chłopaka i o dobrą miłość można się też gorąco modlić.

Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..