nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021
dodane 02.12.2010 21:06

Rozterki po rozstaniu

Początki były piękne, ale potem coraz gorzej. Tylko kłótnie, pretensje, żale. Oboje uznaliśmy, że to nie ma sensu i rozstaliśmy się. Czas mija, a ja coraz bardziej tęsknię, wspominam te miłe chwile i bardzo mi go brakuje. Rozsądek mówi, że to bez sensu... 17-latka

Jest grupa dziewczyn, które uważają, że życie ma sens tylko wtedy, gdy obok jest chłopak. Taki chłopak bywa beznadziejny, same z nim kłopoty, ale wiele dziewczyn czuje się pewniej, gdy ma chłopaka.
Miłość ma tworzyć dobro, ma uszczęśliwiać, ma dodawać skrzydeł. Jedno drugiego ma szanować. Trzeba mieć pewność, że na tego drugiego można liczyc.
Podejrzewam, że Ty tęsknisz za tym, co było między Wami piękne, ale na początku. Tego już i tak dawno nie ma. Pustkę należy zapełnić. Można robić tyle dobrego, tylu ludziom pomagać, uprawiać sport, wychodzić z
domu, pracować. Wyznacz sobie granicę, że jeśli po jakimś czasie nadal będzie wielka tęsknota, jeśli poczujesz, że chcesz raz jeszcze spróbować, to próbuj, to pogadaj o tym z nim. Są pary, które się wiele razy rozchodzą i schodzą, ale powinny coś w sobie zmieniać.
Poza tym zadaj sobie różne konkretne pytania związane z nim, z przyszłością. Mnie bardzo złości, gdy dziewczyny trzymają się chłopaków pijących, biorących, spędzających całe godziny z kolegami, a przede
wszystkim leniwych. Marne szanse, że coś dobrego z tego będzie. Raczej płacz. Ale wiele dziewczyn woli płakać niż żyć aktywnie i mądrze, ale sama. Niech czas pokaże, co będzie dalej. Bądź otwarta na różne możliwości.Uczucia nie są logiczne, ale rozum nie może buc całkowicie wyłączony.
Zmień fryzurę, kup sobie jakieś drobiazgi, nie siedź w domu, żyj aktywnie, rób coś dobrego dla innych i powiedz sobie szczerze- czy tęsknisz za nim, gdy był lepszy, czy też tęsknisz za tym, jaki był ostatnio.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione