nasze media MGN 05/2022
dodane 25.07.2010 21:19

Przeszło mi...

Bardzo podobała mi się pewna dziewczyna. Na moje sygnały odpowiadała negatywnie, że mnie nie lubi, nie podobam się, że nie mam szans. Próbowałem wiele razy. Niedawno poznałem inną dziewczynę, która ma takie poglądy na życie jak ja, ma taki sam system wartości. I nagle tamta dała mi znać, że zawsze robiłem na niej wrażenie....ale ja już wybrałem tę nową.... Licealista

Gratuluję zdecydowania i bardzo męskiej postawy.
Jeśli pojawiła się sympatyczna dziewczyna o jasnych wartościach, to oczywiste, że warto tę znajomość pogłębić.
Natomiast poprzednia historia może Cię nauczyć między innymi tego, że wiele dziewczyn potrafi głęboko ukryć uczucia, potrafi wysyłać mylne sygnały, że zachowanie nie zawsze bywa logiczne...
Może do tej dziewczyny doszły jakieś wiadomości, że Tobie przeszło, że już się innej przyglądasz? Bo jest coś takiego, że dziewczyny lubią mieć wielbicieli i są zazdrosne i złe, gdy któryś odchodzi. Tak jak Ty jesteś zapewne mile zdumiony, że jej się zawsze podobałeś, tak i jej było miło, że kolejny chłopak zwrócił na nią uwagę.
To są same hipotezy. Ona może nawet do końca nie wiedzieć, jak to było, jak to jest. Kobiety kierują się bardziej intuicją, kaprysem, chwilą, mężczyźni wnoszą rozsądek, logikę.
W tej chwili ważne jest, że Ty wiesz, że już nie chcesz niczego poza koleżeństwem, a nowa dziewczyna wydaje się bardziej odpowiednia. Bardzo trudno trwać razem, gdy się ma inne systemy wartości, inne poglądy na sprawy zasadnicze. Nasza wiara powinna być żywa, powinna być podstawą, na której budujemy nasze życie.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione