nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 11.08.2009 11:15

Lepiej tylko o nim marzyć

Zakochałam się w 17-latku. To cudowny chłopak. Ma wiele zainteresowań, dobrze gra w piłkę. Trochę mnie to martwi, bo nie znam się na piłce nożnej. Niestety, moja przyjaciółka też się w nim kocha i podobno jemu się podoba. 12-latka

Dla mnie 17-latek zakochany w 12 latce nie byłby normalny. Pamiętam, jak mój syn miał tyle lat. Gdybym się dowiedziała, że kręci się przy tak młodej nastolatce, to bym z nim poważnie pogadała i bardzo odradzała takich kontaktów. Ta różnica wieku będzie dobra za parę lat, ale nie teraz.
Możesz o nim marzyć, możesz go obserwować, nawet z nim rozmawiać, ale nie myśl o tym, by on miał być twoim chłopakiem. To bardzo dobrze o nim świadczy, że lubi grac w piłkę, że jest aktywny. Taki ma być chłopak. A dziewczyna może mieć inne zainteresowania. Jest mnóstwo par i mnóstwo małżeństw, gdzie każda osoba ma inne hobby. To nie przeszkadza miłości, tylko ją ubogaca.
Mam nadzieję, ze chłopak poważnie o Twojej koleżance nie myśli. Może z nią żartować, może ją lubić, ale nic więcej.
Każdy wiek ma swoje prawa - 12 lat to czas pierwszych zauroczeń, z których trzeba się cieszyć, ale nie trzeba ich wprowadzać w życie.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione