nasze media MGN 07/2024
dodane 27.05.2008 16:27

Nielogiczne zachowanie

Niespodziewanie spotkałam go i - jak zwykle- zamurowało mnie. Staliśmy, spoglądaliśmy na siebie, chciałam tyle powiedzieć, ale nic z tego. On też milczał, potem odszedł. Czy to normalne, że nie potrafimy rozmawiać? 15-latka

Tak, to normalne. A zamiast komentarza przesyłam fragmenty listu dziewczyny starszej o rok.

"Nie mam pojęcia, co będzie dalej z nami. Nie wiem, jak się życie ułoży czy będziemy razem czy nie. Ale można mając te 16 lat tak kochać chłopaka i nie mówiąc mu tego, być w siódmym niebie. Mowy nie ma, żebym ja mu to powiedziała, na pewno nie przez GG, wykluczone. Nie rozumiem takiego
myślenia - nie chce mnie, to się zabiję. No chore to jakieś!! Dlaczego ja kochając go miałabym być nieszczęśliwa? /.../

I zapamiętam sobie na całe życie, jak kocha nastoletnia dziewczyna. Nieważne, czy będziemy kiedyś razem, na zawsze zostanie ten ślad po nim.
Ale i tak wierzę, że nam się uda. Ja nie chcę z nim na razie chodzić, my się narazie musimy poznać. Nie chcę mu pisać na GG, jaki jest ważny, bo mogłabym to zepsuć, z resztą to dla chłopaka zadnie.
Przed nami wspólny rok w szkole, to będzie czas na poznanie się.
Ale już teraz każdy jego problem jest moim problemem, mimo, że pewnie on nie zdaje sobie z tego sprawy i nie ma pojęcia, jak przeżywam każdy jego kłopot.."

Warto słowa 16-latki przeczytać kilka razy, przemyśleć, wyciągnąć wnioski.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..