nasze media Najnowszy numer MGN 12/2023
dodane 14.11.2006 15:39

Jak zaimponować?

Zakochałem się w dziewczynie z mojego gimnazjum. Mam jej numer gadu. Coś mi się wydaje, że jej podaba się inny chłopak. Nie mam odwagi odezwać się do niej. Jak jej zaimponować? Gimnazjalista

Na gadu możesz spróbować z nią normalnie rozmawiać, jak z koleżanką. Czyli zwyczajnie, bez zwierzeń o uczuciach. Omówić jakieś szkolne wydarzenia, przedstawić swoje poglądy na jakieś sprawy szkolne i pozaszkolne. Pytaj ją o jej upodobania muzyczne, filmowe i sam staraj się też mieć swoje poglądy. Dziewczyny często podziwiają chłopaków zdecydowanych, którzy potrafią jakieś wydarzenia ocenić, mają poglądy. Imponują osoby, które mają swoje pasje, które robią coś dodatkowego oprócz lekcji w szkole. To może być sport lub dobra znajomość sportu, to mogą być znajmości komputera od strony technicznej, to może być nawet polityka. Dziewczyna wcale nie musi tej pasji podzielać, wystarczy, że doceni dojrzałość chłopaka. Staraj się kulturalnie odzywać, przepuszczaj w drzwiach, nie używaj brzydkich słów, zwróć uwagę kolegom, by w towarzystwie dziewczyn odpowiednio się zachowali. Tym pokażesz, że jesteś dojrzały, a właśnie dojrzałości i odpowiedzialności szukają dziewczyny w chłopakach.
Nie musisz jej niczego wyznawać. Staraj się być najpierw jej kolegą. A potem może coś się samo ułoży. Lepiej zachować kolejność: koleżeństwo, przyjaźń, zauroczenie, zakochanie.
Jednak zrobisz, jak uważasz, Ty podejmujesz decyzję.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..