nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 20.07.2021 11:01

Wygraj książkę "Podróże Misia Wojtka"

Lubicie misie? Poznajcie niezwykłego niedźwiadka, tak sławnego, że ma nawet swój pomnik.

Pomnik Misia Wojtka stoi w Żaganiu – małym mieście na zachodzie Polski. Ustawiony w centrum miasta niedźwiadek codziennie obserwuje ludzi dzisiaj tam żyjących. Od czasu do czasu „schodzi” ze swojego cokołu i zagląda do pobliskiego pałacu, gdzie przed wiekami mieszkali piastowscy książęta. Poznaje ich dzieje, przygody, jakie przeżyli, słucha opowieści. Miś, o czym wie niewielu, potrafi podróżować nie tylko z miejsca na miejsce. Umie też przenosić się w czasie, co pozwala mu na poznanie wielu ciekawych opowieści. Chcecie poznać jego przygody?

 

Mamy dla Was 5 książek „Podróże Misia Wojtka” wydawnictwa Biały Kruk 

 

Wystarczy narysować, namalować, wykleić, wydrapać, jednym słowem techniką dowolną stworzyć obraz przedstawiający siebie z ulubionym pluszakiem.

 

Gotową pracę sfotografujcie i przyślijcie na adres redakcja@malygosc.pl

Nie zapomnijcie dołączyć

- swoich danych

- adresu do wysyłki książki

- zgody na publikację pracy

 

Czekamy do 7 sierpnia.

Wygraj książkę "Podróże Misia Wojtka"

 

  Wygraj książkę "Podróże Misia Wojtka"

 

Ogólny regulamin konkursów

Poniżej wzory wymaganych zgód (do pobrania także w formacie pdf)

Załącznik nr 1

Zgoda opiekuna prawnego

na przetwarzanie i publikację danych osobowych

Wyrażam zgodę na podawanie do publicznej wiadomości imienia i nazwiska mojego syna/córki …………………….. w związku z udziałem w konkursie zamieszczonym na łamach miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”/na portalu www.malygosc.pl ………….. (nazwa konkursu) w informacji o jego wynikach na stronie www.malygosc.pl oraz publikacji rysunków mojego syna/córki na FB Wydawnictwa Biały Kruk.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych podanych w oświadczeniu o zgodzie na udział w konkursie, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie wglądu do dostępu do treści podanych danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem w sposób, o którym mowa w Regulaminie .

…………….

 

 

Załącznik nr 2

Oświadczenie opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/córki …………………….. w konkursie …………..

Dane opiekuna prawnego: imię………………, nazwisko ……………., adres domowy ………., adres e-mail: …………., numer telefonu..............

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu zamieszczonego na łamach miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”/portalu www.malygosc.pl ………….. (nazwa konkursu), zorganizowanym przez Organizatora i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną na podane powyżej dane kontaktowe w celu potwierdzenia mojej zgody.

…………….

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione