nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

msp

dodane 09.12.2019 11:58

Katowice. Ministranci z Bogucic robią furorę na YT

"Ona by tak chciała służyć ze mną" - to cover grupy z Bogucic. Chłopcy pokazują w nim zalety bycia ministrantem.

To pierwsza produkcja, którą ministranci zdecydowali się opublikować. Wcześniejsze przeróbki znanych piosenek trafiały, jak sami mówią, do szuflady.

„Ona by tak chciała służyć ze mną” to przeróbka hitu disco-polo. – Chcieliśmy pokazać, że ministranci też mają poczucie humoru i dystans. Wybraliśmy utwór, który jest popularny, ale to nie znaczy, że się z nim utożsamiamy. Wręcz przeciwnie, pokazujemy, że można zrobić coś dobrego w każdych warunkach – mówią. I dziękują za wsparcie wszystkim, którzy pomagali im w przygotowaniach (wymienieni w opisie filmu na YT).

Wśród komentarzy przeważają pozytywne opinie, chociaż chłopcy zdają sobie sprawę, że ich utwór nie wszystkim się podoba. Przyznają, że liczba wyświetleń i udostępnień filmu na Facebooku miło ich zaskoczyła: w nieco ponad 12 godzin film miał ponad 130 tys. odtworzeń.

ONA BY TAK CHCIAŁA SŁUŻYĆ ZE MNĄ (PARODIA Ronnie Ferrari) - MWM
MWM - Ministrancka Wytwórnia Muzyczna
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione