nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 15.08.2018 20:00

Ruszaj w drogę

Moja koleżanka namawia mnie na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Ona już była w zeszłym roku, będzie też jej rodzina. Ale ja się waham. Rodzice też nie są przekonani, czy to dobry pomysł. Ale zgodzą się, jeśli będę pewna, że chcę iść. Sama się boję, czy dam radę, czy towarzystwo będzie mi odpowiadało. To tylko 3 dni w drodze, ale ja jeszcze jej nie odpowiedziałam, a czas nagli. 15-latka

W życiu warto ryzykować, podejmować decyzje, by dzięki nim przeżyć coś pięknego, dotąd nieznanego. Akurat jest świetna okazja, byś poznała coś nowego, niezwykłego, a obok będziesz miała przewodniczkę. Za rok może Ty kogoś zaprosisz? W sumie nie ryzykujesz dużo, bo z listu wynika, że to nie jest daleka droga. Gdybyś nie dała rady kondycyjnie to zawsze Ci pomogą, zabiorą do samochodu, rodzice też pewnie by przyjechali po Ciebie, gdyby była potrzeba. Ale po co od razu myśleć negatywnie. Lepiej odwrotnie. Tryskać energią i dobrym humorem. Już od dzisiaj trenować marsz, by podreperować kondycję. No i niech Cię niosą intencje. Pozbieraj je od rodziny, od przyjaciół. Daj się pozytywnie zaskoczyć.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione