nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

Gabriela Szulik

dodane 14.06.2018 09:43

Polska jest NAJ

W najnowszym „Małym Gościu” naklejki specjalne... I specjalne zadanie na wakacje :)

Niedawno moja koleżanka, która zwykle na urlop wyjeżdża za granicę, najchętniej do pięknej Toskanii, opowiadała, że na kilka wolnych dni pojechała na Dolny Śląsk i co? I… zakochała się! „Nie wiedziałam, że Polska jest taka urocza...” – mówiła. „Mogłabym tam nawet zamieszkać…” – zachwycała się po powrocie.
Zachęcam Was do szukania takich miejsc NAJ… W Polsce oczywiście. Są ich dziesiątki. Trzeba mieć tylko oczy szeroko otwarte. I zapewniam Was, że czasem wcale nie trzeba jechać daleko, wystarczy rozejrzeć się po okolicy, zainteresować, popytać starszych, dowiedzieć się czegoś nowego.
Mamy dla Was naklejki, którymi te miejsca możecie oznaczyć i zrobić sobie w takim miejscu zdjęcie, a potem przysłać je do nas. Z naklejek można zrobić minichorągiewkę, owijając ją np. wokół patyczka do szaszłyków. Mama na pewno coś takiego ma w kuchni. My te wszystkie polskie miejsca NAJ… – wybrane przez Was – pokażemy na www.malygosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione