nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 04.02.2018 15:00

Wspólne śpiewanie

Zwróciłam na niego uwagę od razu, gdy przyszłam do tego kościoła. Jest 2 lata starszy. Bardzo zaangażowany w parafii. Ciągnie mnie do niego, widać, że spokojny, odpowiedzialny, wierzący, tak mi to imponuje. Co myśli Pani o różnicy wieku? Widzę też różnicę w zachowaniu w porównaniu do chłopaków w moim wieku, zupełnie co innego. Chyba zacznę śpiewać w scholi, bo i on śpiewa, a ja też to lubię. Tylko nie wiem, czy dam radę czasowo. 17-latka

Różnica wieku jest wręcz idealna. Wiadomo, że chłopak rówieśnik jest początkowo jakby młodszy emocjonalnie, dlatego lepiej, gdy chłopak jest starszy. Więc to jest właściwe.
Natomiast, gdy chłopak w jego wieku tak mocno angażuję się w życie parafii, to zdobądź informacje o jego planach. Bo takie zachowanie może oznaczać powołanie do kapłaństwa. Jest poważny, nietypowy, więc takie mi sie skojarzenie nasunęło. Sprawa wyjaśni się po maturze. Pomysł ze śpiewaniem jest fantastyczny! O wiele lepszy niż Internet, bo nie ma to jak kontakt bezpośredni.
Jeśli brakuje Ci czasu, to się spróbuj lepiej zorganizować, bo człowiek ma w sobie mnóstwo możliwości, nawet o tym nie wie. Grunt to dobra organizacja pracy. Dopiero w bezpośrednim kontakcie, w rozmowach przekonasz się, czy faktycznie on może zagościć w Twoim sercu, czy zostanie Twoim kolegą, przyjacielem, czy oboje naprawdę będziecie chcieli poważnej relacji. Bo teraz w zasadzie go nie znasz, to tylko przeczucia i wyobrażenia.
A teraz gorąca modlitwa o dobrego chłopaka i ciche pytanie do Pana Boga, czy to mógłby być on.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione