nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 01.06.2017 16:00

Ciesz się tym, co jest

Podoba mi się jeden chłopak. Codziennie spędzamy ze sobą czas na przerwach, ale on chyba nie ma ochoty na związek. A może w moim wieku to jeszcze za wcześnie? Rok temu pisał listy do swojej ,,ukochanej", ale ona go nie chciała. Bardzo smuci mnie fakt że nie mam u niego szans. Boję się powiedzieć mu, co czuję, bo wydaję mi się, że nie zrozumie, będzie się śmiał i powie wszystkim. Myślę o nim cały czas. Nie mam pojęcia, czy on ma inną, czy ja mu się nie podobam, czy on czuję to samo. Proszę o pomoc! 11-latka

Napisałaś, że spędzacie dobrze czas na przerwach. Ciesz się z tego. Niech się Wasze koleżeństwo zmienia powoli w przyjaźń. Uwierz mojemu doświadczeniu, że nie ma sensu mówić mu coś o swoich uczuciach, namawiać do chodzenia itd. Oboje jesteście młodziutcy, na poważne uczucia jest czas. A takie iskierki, jakie teraz przelatują między Wami, Twoje marzenia, to jest też piękne i będziesz miło po latach wspominała.
Ciesz się z tego, co jest, nie myśl za dużo o przyszłości. Chodzenie w Waszym wieku jest raczej zabawą w chodzenie. On tamtą koleżankę pokochał dziecięcą miłością. Ciebie lubi, nie żądaj niczego więcej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10