nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 30.11.2016 16:00

Tajemnica pamiętnika

Kiedyś pod choinkę dostałam od wujka pamiętnik, zapisuje w nim moje przeżycia z minionego dnia oraz sekrety. Od pewnego czasu moja 8-letnia siostra otwiera pamiętnik i czyta strony albo ogląda obrazki, które tam maluję. Ostatnio wyśmiała treść i rysunki. Pamiętnik nie ma żadnych zabezpieczeń, nie da rady się także założyć kłódki, a kluczyk się zgubił. 10-latka

Jak świat światem siostry podczytują swoje pamiętniki. Ale i tak powinnaś postarać się, by siostra nie zaglądała do Twoich osobistych zapisków. Spokojnie się zastanów, gdzie byś mogła schować swój pamiętnik. Może między ubraniami, może między książkami? Wyciągaj go i chowaj, gdy siostry nie będzie w pobliżu. Żeby nie mogła go znaleźć, to może obłożysz go jakimś ozdobnym papierem? Wtedy może stać między Twoimi podręcznikami i tak łatwo go nie zauważy. Nie wściekaj się na siostrę, tylko spokojnie jej tłumacz, że każdy człowiek lubi mieć swoje prywatne sprawy, a takim czymś jest pamiętnik. Osoba kulturalna nie czyta cudzych pamiętników. Jeśli sama nie potrafisz, to może mama pomoże Ci ukryć pamiętnik, jakoś go "zamaskować"?

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.p


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione