nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 07.11.2016 16:00

Nie rozpowiadaj

Niepotrzebnie klasowej gwieździe powiedziałam, że podoba mi się jeden chłopaków. Chociaż zna ją cała szkoła, okręca sobie chłopaków wokół palca, to nic nie skomentowała. Co mam teraz zrobić, skoro to taki świetny chłopak. Gimnazjalistka

Najpierw zrozum, że tego typu dziewczyny są przekonane, że tylko one podobają się chłopakom. Czasami zakręcą się wokół chłopaka tylko dlatego, że spodobał się on koleżance. One tak mają, nie panują nad tym. Wniosek tylko jeden- nie mów jej o tych sprawach ani słowa, a jeśli zapyta, machnij ręką, że było, minęło. Bo choćby dla zasady Ci namiesza. Natomiast nie mówiąc nic nikomu, działaj w sprawie chłopaka, ale nigdy nie wpadaj w histerię, gdy coś nie wyjdzie. Uśmiechaj się ślicznie, spoglądaj, wędruj tak po szkole, by go spotkać, przecież wiesz, jaki ma podział godzin. Najlepiej byłoby go spotkać kilka razy poza szkołą, gdy nie ma świadków, gdy można się zatrzymać, wymienić kilka zdań. Tylko bez nachalności. Nie ujawniaj mu swoich uczuć. Kombinuj i nie trać nadziei, snuj marzenia i pamiętaj, że w Waszym wieku uczucia są jak iskry- płoną szybko i krótko! Ciesz się każdym drobiazgiem, nie histeryzuj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione