nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 28.08.2016 16:00

Czas to zmienić

Mam pewną koleżankę, która uważa, że jesteśmy przyjaciółkami. Ale ja tak nie uważam. Gdy w szkole lub na podwórku są inne dziewczyny, ona traktuje mnie jak powietrze. Uważa, że moim obowiązkiem jest dawanie jej moich zeszytów, z których bezczelnie ściąga. Traktuje mnie z wyższością i pogardą. Moim zdaniem nie jesteśmy wcale przyjaciółkami. 12-latka

Coś mi się wydaje, że ta przyjaźń nie jest prawdziwa, że ona traktuje Cię niezbyt uczciwie. Fakt, że czasami traktuje Cię jak powietrze, że wykorzystuje Cię wtedy, gdy potrzebuje, a poza tym lekceważy, to są sygnały, że nie ma o co walczyć. Rozglądaj się za spokojną koleżanką, z którą łączy Cie podobna wrażliwość. Do niej nie miej żalu, jesteście różne. Ty delikatna i uczciwa, ona sprytna i egoistka. Nie zrywaj z nią kontaktów, ale też na nic nie licz, traktuj jak koleżankę. Zwyczajną koleżankę.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione