nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 21.04.2016 15:00

Niegodne zachowanie

Walczę z chorobą tarczycy i jestem przez to naprawdę gruba. Ludzie patrzą na mnie jak na grubasa, słyszę żebym przestała tyle jeść, itp. A potem widzę, jak idą na oazę i mówią że należy kochać każdego itd. A przecież nie powinno się nikogo oceniać po wyglądzie, to boli. Załamana

Czytałam niedawno o niepełnosprawnej dziewczynie, od urodzenia na wózku, która jest bardzo aktywna. Gdy ludzie spoglądali na nią z litością, gdy nie wiedzieli, co powiedzieć, to ona mówiła, że nie ma powodu do zmartwienia, bo aniołowie też nie mają nóg, a ona będzie biegała w niebie. Ty też pomyśl, jak odpowiedzieć, by poszło ludziom w pięty. Szczególnie osoby wierzące powinny zrozumieć, że zachowują się chamsko. Oto kilka odpowiedzi: weź moją chorobę, a ja twoje kilogramy, miałam do wyboru nadmiar kilogramów lub niedobór rozumu. Widzę, że ty wybrałaś to drugie. Uwielbiam troskę o bliźniego, oto prawdziwie chrześcijańska postawa Bardzo dziękuję za twoją troskę o mój wygląd. Ja z kolei zamartwiam się o twoje /pryszcze czy tłuste włosy, niezgrabną figurę Najważniejsze, byś sobie takich odzywek nie brała do serca. Niech się odbijają od Ciebie jak od muru. Uczyłam przez lata wiele dziewczyn z nadwagą Jeśli się tym nie martwiły, tryskały energią, uśmiechem, to inni jakby nie widzieli tych nadmiarów. Uwierz w siebie, śmiej się dużo, tuszuj wagę przez odpowiedni strój i bądź z siebie dumna.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione