nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 04.02.2016 14:00

Kłopot ze słuchawkami

Od jakiegoś czasu mam słuchawki do telefonu do słuchania muzyki. Słucham przez nie dużo muzyki. W końcu teraz bolą mnie trochę uszy. Więc postanowiłam na razie z nich zrezygnować. Wytrzymałam bez nich tylko jeden dzień. Nie mogę się od nich oderwać i czuję, że muszę słuchać codziennie przez nie muzyki. Nie wiem jak się od nich oderwać. Nastolatka

To jest Twoje zdrowie, Twój słuch i to musi być Twoja decyzja. Rozumiem, że świetnie się słucha w ten sposób muzyki. Ale jeśli uszy bolą, to daj im odpocząć. Ustal sobie może dwa dni w tygodniu bez słuchawek. Jeśli teraz nie masz na to dość silnej woli, to może od Wielkiego Postu? To jeszcze kilka dni i od Środy Popielcowej zacznij. Jeśli zabraknie silnej woli, to niech pomogą rodzice i po prostu zabierali słuchawki. Niech mama dokładnie obejrzy uszy, zastanowi się, czy nie trzeba pójść do lekarza. Może masz otarcie, może trzeba coś poluzować, poszerzyć rozstaw, więc koniecznie powiedz o tym mamie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione