nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 30.01.2016 21:00

Z fałszywego konta

Bardzo spodobała mi się pewna dziewczyna. Starałem się ją poznać, nawiązać rozmowy. Na profilu wyczytałem, że nie ma chłopaka. Ale chciałem być pewny, więc z fałszywego konta napisałem do jednej z jej koleżanek i potem się tak namieszało, że ona mnie zablokowała. Gimnazjalista

To nie jest pierwszy list o takiej treści. Rzadko się ukazują na stronie, bo wtedy prosicie o dyskrecję. Ale wykorzystuję list gimnazjalisty, by wezwać Was do odwagi i uczciwości. Pisanie z fałszywych kont prawie zawsze przynosi zamieszanie, utratę zaufania, zrywanie przyjaźni, koleżeństwa. Bywa, że kogoś obrażacie z fałszywych kont, że prowokujecie, by ktoś wypowiedział się na Wasz temat. Pisanie z anonimowego konta to tchórzostwo i kłamstwo. A blokowanie podejrzanych piszących to przecież dobra zasada. Ty przyznaj się i przeproś. Lęk, niepewność to cechy nastolatków, ale z każdym rokiem trzeba się uczyć odwagi i umiłowania prawdy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione