nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 12.01.2016 20:00

Zacznij od nowa

Podoba mi się pewien chłopak. Miałam wrażenie, że ja mu też. Odważyłam się do niego napisać, odpisywał normalnie, zaczęłam mówić do niego cześć. Ale koleżanki trochę namieszały i mógł pomyśleć, że kocham się innym. Teraz on tylko na mnie patrzy, a ja odwracam wzrok. To taki miły chłopak, trudno mi z niego zrezygnować, ale nie wiem, jak się zachować Gimnazjalistka

Chłopcy zawsze potrzebowali podpowiedzi, by się ruszyli, by zrozumieli, że dziewczyna czeka. Ponieważ on mógł zostać zmylony przez koleżanki, to proponuję, byś zaczęła od początku. Najpierw wiele uśmiechu i spojrzeń, które mówią. Wszystko bez słów, bez pisania. Ale zbierz się na odwagę i nie odwracaj wzroku, spoglądaj na niego, a gdy patrzysz, to myśl mocno o nim, on to wyczuje. Nie opowiadaj za dużo koleżankom, bo nawet niechcący one wiele zepsują. Chłopcy są w tym wieku wstydliwi jeśli chodzi o uczucia. To ma być prywatna sprawa. Staraj się jak najczęściej mijać go w szkole, staraj się być czasami sama na korytarzu, ośmielaj go wzrokiem, uśmiechaj się czarująco! A co dalej? Bądź cierpliwa, ale też gotowa na różne rozwiązanie problemu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione