nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 09.01.2016 12:00

Czy wypada zagadać?

Zakochałam się w ministrancie z mojej parafii, jest rok młodszy ode mnie, niestety, nie chodzimy razem do szkoły. Grałam z nim kiedyś w piłkę na orliku ale nie wiem, czy mnie pamięta. Nie wiem, co zrobić, a strasznie się w nim zakochałam. Nie wiem, czy zagadać do niego po mszy, czy co zrobić. Gimnazjalistka, kl. III

Kombinuj, na jaki temat by do niego zagadać, by to nie wypadło głupio. Bo żadne wyznanie, nic z tego, tylko zwyczajnie, po koleżeńsku, jakieś pytanie. Najlepszy pomysł, to zorganizować jakieś spotkania grupki gimnazjalistów z parafii, byś tam Ty była i on. Może będzie wyjazd na ferie? Może chociaż wycieczka? Pamiętaj, że to nie jest zakochanie, tylko zauroczenie, oczarowanie, bo przecież Ty go nie znasz. A on ma swoje wady, swój charakter, podobnie jak Ty. Dlatego teraz Twój cel powinien polegać na tym, byście się mogli poznać, najlepiej w grupie. Wiosną dobre są mecze, rowery, ale może i teraz coś wykombinujesz? Czasami ministranci mają stoły ping-pongowe czy inne atrakcje, może zorganizować mistrzostwa i wtedy, w działaniu najlepiej poznaje się człowieka. Kombinuj i myśl.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione