nasze media MGN 07/2024

Weronika

dodane 15.12.2015 10:39

Świąteczne ozdoby

Święta kocham za niesamowitą atmosferę, za czas spędzony z najbliższymi.

Zauważyłam, że każdy przeżywa te świąteczne dni inaczej, każdy na swój sposób. Tego nie da się opisać w kilku zdaniach, ale zapraszam byście podczas tegorocznych świąt pomyśleli, czym tak naprawdę one są dla Was i za co je lubicie. Ta niezwykłość chwili, która trwa jakiś czas, gdy wszyscy świętują narodziny Pana Jezusa, jest czasem odpoczynku, refleksji. Zostało jeszcze trochę czasu do tych długo wyczekiwanych dni, dlatego postanowiłam podrzucić kilka pomysłów, co zrobić, by było bardziej świątecznie w waszych domach. Zapraszam!

Ciasteczka świąteczne - pewnie znajdą się w domu u każdego. Jeśli chcemy zrobić coś razem z rodziną, to jest to świetna zabawa! :)

Świąteczne ozdoby  

Świeczki o zapachu pomarańczy lub cynamonu to idealny pomysł. Są nastrojowe, a gdy je ozdobimy, będą oryginalne i najlepiej wpasują się w świąteczną atmosferę w domu.

Świąteczne ozdoby  
Można także samemu zrobić bombki. Na mojej choince w tym roku powieszę te z wełny. Są bezpieczne, bo nie potłuką się i są tak samo oryginalne, jak świeczki ;)

 
Trzecia propozycja to kartki świąteczne. Te na zdjęciu będą przeznaczone na kiermasz, który organizujemy w parafii. Jest bardzo miło, gdy znajdziemy w skrzynce kartkę z życzeniami. Natomiast ręcznie robione są jedyne w swoim rodzaju i uwierzcie, dwa razy bardziej doceniane.

Świąteczne ozdoby  
  Świąteczne ozdoby  
Innego rodzaju ozdoby, takie jak te powyżej, dodają zimowej, świątecznej atmosfery nie tylko zdjęciom :D

 

Świąteczne ozdoby  

Nie tylko kubek po kawie, ale wiele innych rzeczy (zamiast wyrzucać) możemy wykorzystać do zrobienia czegoś ładnego. Wystarczy kilka kolorowych bombek, drobiazgów, by poczuć w domu „magiczną” atmosferę Świąt Bożego Narodzenia!

Starsze wpisy:

Aslan w dzisiejszym świecie

Dwa cytaty, kilka refleksji

Dwa cytaty, kilka refleksji cz.2

Jak przechowywać wspomnienia

Dzieło Boże, czyli życie z pasją

Biblia jest zdecydowanie najpopularniejszą księgą świata

Dwa filmy zmieniające życie

Ludzie, na których liczy świat

Hand made, czyli zrób to sam!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..