nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 30.11.2015 14:00

Piętno najniższej w klasie

Jestem najmniejsza w klasie. Do tej pory to lubiłam, ale ostatnio zaczęło mi to uprzykrzać życie. Chłopcy się ze mnie naśmiewają i w ogóle. Nie wiem co robić. 11-latka

Ten temat uparcie wraca, a ja w kółko powtarzam, że szkole dokuczają tym osobom, które same na siebie spoglądają bardzo krytycznie i siebie nie akceptują w 100%. Dlatego zacznij od tego, że sytuacja najniższej musi przestać być dla Ciebie poważnym problemem. W tym celu warto samą siebie polubić, znać swoje zalety, cieszyć się z nich, szukać dokoła drobiazgów, za które warto Bogu dziękować.Zrób wywiad w rodzinie i będziesz mniej więcej wiedziała, czy zostaniesz osobą o niskim wzroście, czy raczej nie. Po prostu pewnego lata nagle nastąpi nagły skok i dogonisz resztę. Niski wzrost u dziewczyn nie jest poważnym problemem, bo macie do wyboru buty na wysokich obcasach i zadowolenie niższych kolegów. Ja nawet nie wiem, czy to wysokie koleżanki nie są w gorszej sytuacji. Dla dokuczających kolegów przygotuj kilka dowcipnych odpowiedzi z tą najbardziej znaną, że gdy rozdawano do wyboru wzrost i rozum, Ty wybrałaś rozum. Myślę, że teraz przez kilka miesięcy koledzy będą zafascynowani dojrzale wyglądającymi dziewczynami. Ale ten stan rzeczy szybko minie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione