nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 04.05.2015 23:00

Przerwać milcznie

Pokłóciłyśmy się już ponad rok temu o jakiś drobiazg. Koleżanki trochę to rozdmuchały, zrobiła się afera, każda powiedziała o kilka słów za dużo. Teraz kończymy już V klasę i nie wiem, jak nawiązać z nią kontakt, przecież to fajna dziewczyna. 12-latka

To oczywiste, że warto, że wręcz należy nawiązać z nią kontakt. Najważniejsze, że nie chowasz w sercu urazy. Znajdź jakiś moment, by się do niej uśmiechnąć od ucha do ucha i zwyczajnie, wesoło powiedzieć, że szkoda młodości na takie oddalenie, że proponujesz zgodę i dlatego podajesz rękę.  Jeśli w szkole absolutnie nie ma możliwości, byście były gdzieś bez świadków, to podejdź do niej w drodze do szkoły lub ze szkoły, a w ostateczności napisz. Wtedy wyjaśnij, że piszesz dlatego, by zgodę załatwić bez świadków, bez kolejnej afery.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek